ÇERÇEVE E-PARA İHRACI VE ÖDEME HİZMETİ SÖZLEŞMESİ

Başlıklar

  • 1. TARAFLAR
  • 2. TANIMLAR
  • 3. SÖZLEŞME’NİN KONUSU
    VE KAPSAMI
  • 4. KAYIT
  • 5. KULLANICI’ NIN SUNMASI
    GEREKEN BİLGİLER
Nasıl kayıt olabilirim?
Bupara'nın avantajlarından faydalanmak için web sitemizden veya BuparaApp (IOS, Android) uygulaması üzerinden kimlik ve iletişim bilgilerini girerek kolaylıkla Bupara'ya kayıt olabilirsin.
Bupara web sitemizden veya Bupara App (IOS - Android ) uygulaması üzerinden kimlik ve iletişim bilgilerini girerek Bupara'ya üye olduktan sonra, "Para Yükle" seçeneğinden, para yatırma seçeneklerinden siz en uygun seçeneği seçtikten sonra (Bankadan, ATM den), para yatıracağınız banka bilgilerini öğrenerek, kendi internet bankacılığınızdan, Bupara'ya paranızı yatırabilirsiniz. Açıklama kısmına Bupara müşteri numaranızı yazmayı unutmayınız.
Evet. Bupara hesabına 7/24 para yatırabilirsin.
Bupara Card'ın ile ATM'den para yatırdığında paran anında hesabına yüklenir Havale/EFT ile ya da ATM'den kartsız işlemle para yatırdıktan sonra paran en kısa sürede hesabına yüklenir.
İçin rahat olsun. Bupara ile aramızda paranın lafı olmaz. Bupara'ya sahip olmak daima ücretsizdir, hesap işletim ücreti de yoktur.
Bupara ile ödeme kolaylığı

Amacımız; Türkiye’nin her köşesinde yurtiçi para transferi ve yurtdışı para transferi hizmetini sağlayacak acente ağımızı genişletmek ve böylece banka hesabına ihtiyaç duymadan; resmi tatillerde, hafta sonlarında, mesai saatleri dışında dahi, dakikalar içinde milyonlarca insana zahmetsizce yurtiçi ve yurtdışı para transferi hizmeti vermek ...erisque enim ligula venenatis dolor. Maecenas nisl est, ultrices nec congue eget, auctor vitae massa. Fusce luctus vestibulum augue ut aliquet. Nunc sagittis dictum nisi, sed ullamcorper ipsum dignissim ac. In at libero sed nunc venenatis imperdiet sed ornare turpis. Donec vitae dui eget tellus gravida venenatis. Integer fringilla congue eros non fermentum. Sed dapibus pulvinar nibh tempor porta.

Devamını Göster